Rekonstrukce bytového bytu a jádra a výřezy do panelů

Firma Alfavertical, s.r.o. nabízí komplexní stavební služby v oblasti rekonstrukce bytového jádra Brno, bytu a změn dispozic bytů. Specializuje se na řezání do panelů včetně zajištění souvisejících inženýrských staveb. Odborně provádí rekonstrukce bytů a přestaveb bytových jader. Vytváří veškeré činnosti pomocí technologie 3D vizualizace pro lepší a přesnější představu pro své klienty.

Rekonstrukce bytového jádra

Při rekonstrukci bytového jádra Brno je zajištěno vybourání bytového jádra a likvidace odpadu, nové rozvody vody, kanalizace a plynu. Jsou vyzděny nové příčky, včetně montáží sádrokartonových podhledů s vestaveným osvětlením. Je realizována pokládka dlažby a obkladů a dodána a nainstalována sanitární technika a doplňky. Samozřejmostí je malba a závěrečný úklid.

Výřezy do panelů

Firma Alfavertical nabízí, jak již bylo řečeno komplexní stavební činnosti. Specializuje se tedy i na řezání do betonů, panelů a na jádrové vrtání. Změna dispozice bytu v panelovém bytě nebude tedy žádný problém. Před samotným započetím prací jsou se statikem vyřešeny veškeré náležitosti, jako zhotovení projektové dokumentace, statického posudku a vyřízení všech potřebných souvisejících povolení. Samotné práce probíhají pod dohledem autorizovaného statika. Řezání probíhá nejmodernější technologií, a to diamantovými nástroji chlazenými vodou pro řezání a vrtání.

 

Scroll to top