O NÁS

Jmenuji se Martin Souček. Společnost Aknilas s.r.o. jsem založil v roce 2009 jako ryze českou společnost. Od počátku se specializuji na ložiska a další průmyslové komponenty pro výrobu, servis strojů a strojních zařízení. S ložisky a dalším sortimentem mám už 15cti letou zkušenost. Během času se mi podařilo vybudouvat silný a zkušený tým. Jsme schopni odborně poradit a navrhnout optimální řešení právě pro tu vaši aplikaci a precizně dodat následující sortiment:

SORTIMENT SPOLEČNOSTI AKNILAS

Stěžejní jsou především ložiska, lineární vedení a další strojírenské produkty (včetně souvisejících náhradních dílů) od předních světových výrobců jako jsou SKF, INA – FAG, TIMKEN, FAG, NSK, NTN, KOYO, McGill, LOCTITE, GUFERO, RUBENA, SIMRIT, MEGADYNE, GATES ale i dalších z Evropy, Ameriky a Japonska. Většinu produktů máme skladem v kamenné prodejně v Nymburku ihned k odběru nebo k odeslání spolehlivým kurýrem.

Kromě ložisek a lineárních vedení jsou v nabídce ozubená kola, řetězy, řemeny klínové, ozubené a ploché, gufera, o-kroužky, v-kroužky a další těsnící prvky, lepidla a maziva. Dobrou zkušenost máme s ucelenou produktovou řadu značky Spanjaard (aditiva, čističe, mazadla, separátory, safestep, autokosmetiku, opakovaně plnitelné nádoby).

Nabízíme i cenově dostupnější ložiska pro méně náročné aplikace, bližší info Vám rádi poskytneme v naší prodejně popř. telefonicky nebo e-mailem.

VLASTNÍ KOVOVÝROBA

V oboru jsme opravdu komplexní. Provozujeme i vlastní zakázkovou kovovýrobu se specializací na výrobu ozubených kol ale i jiných komponentů dle přání zákazníka bez ohledu na minimální množství.

KAMENNÁ PRODEJNA V NYMBURKU

Navštivte nás. Budete příjemně překvapeni!

Adresa a otevírací doba v kontaktech

KVALITA

Jsem hrdý, že firma AKNILAS, s.r.o. si přes svou krátkou historii vybudovala pevnou pozici v oblasti dodávek ložisek a všech výše uvedených produktů určených pro výrobu a servis strojů. Všichni naši současní, ale i potenciální zákazníci se u nás setkávají se vstřícným přístupem, maximálním nasazením a včasným dodržením všech závazků.

V naší společnosti pracují kvalifikovaní pracovníci s mnohaletými obchodními i technickými zkušenostmi pracovní postupy jsou ve společnosti dokumentovány vnitřním systémem jakosti, jenž je zaveden s přípravou na certifikaci ISO 9002.

POTŘEBUJETE NOVÉHO SPOLEHLIVÉHO DODAVATELE TOHOTO SORTIMENTU?

Rádi se staneme Vašimi novými partnery!