PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE

Součástí naší nabídky jsou průmyslové vysavače značky PROFI-EUROPE, které využijete všude, kde klasické domácí nestačí. Využití najdou v dílnách, na stavbě i v průmyslových provozech. Profesionální průmyslové vysavače PROFI-EUROPE nabízejí robustní a odolnou konstrukci a vysoký sací výkon.

SACÍ VÝKON

Vysokého sacího výkonu se dosahuje vedením vzduchu uvnitř vysavače přímočarým způsobem (žádná kolínka).

MOTOR VYSAVAČE

Malé hlučnosti a nízkých vibrací dosahují vysavače PROFI-EUROPE díky speciální kapsuli, ve které je motor umístěn. Každý namontovaný motor se vyznačuje dvojnásobnou životností - cca 12000 hodin provozu díky provedení Long Life. Samozřejmostí je tepelná pojiska proti přehřátí.

PROVEDENÍ PRŮMYSLOVÝCH VYSAVAČŮ PROFI-EUROPE

V naprosté většině případů jsou konstrukce a díly kovové. Pokud je nějaká součástka plastová, jedná je o plast určený k vysokému zatížení. Snadnou manipulaci s vysavačem umožňují kovová pojezdová kolečka.

FILTRACE

Průmyslové vysavače PROFI-EUROPE jsou osazeny různými typy filtrů, které pracují na různých principech. Dle vašich požadavků vám doporučíme zařízení s mikrofiltrem, pěnovým filtrem, filtrem HEPA nebo nejnovějším MF (multi filtr). MF filtry se vyznačují funkcí automatického otřepu, která zajistí stálou propustnost filtru a kvalitní vysávání až do naplnění nádoby vysavače.

 

Potřebujete průmyslový vysavač? Dejte nám vědět své požadavky. Doporučíme vhodný typ.

POPTEJTE PRŮMYSLOVÝ VYSAVAČ

Scroll to top