Příhradové vazníky

Příhradový vazník je vlastně lehká dřevěná konstrukce, která slouží k přenesení zatížení střešního pláště do obvodových nosných konstrukcí, kterou vyrábí firma Izotom.

Výhody příhradových vazníků?

Příhradové vazníky nabízí kvalitní a přesné provedení ve výrobní hale, nabízí možnost realizace do libovolných tvarů střech, nabízí rychlou a jednoduchou montáž za velmi příznivé ceny. V případe dobře provedeném projektu vznikají i minimální prořezy při zpracování. Lze je kombinovat s klasickým krovem i plochou střechou.

Jaké je využití příhradových vazníků?

Příhradové vazníky jsou optimálním řešením u střech rodinných domů, nástaveb bytových domů nebo zastřešení občanských staveb, jako jsou supermarkety nebo školy, ale také střechy zemědělských nebo výrobních a průmyslových objektů.

Další činnosti firmy Izotom

V rámci služeb získáte i bezplatnou poradenskou činnost v oblasti zastřešení příhradovými vazníky, dále i navržení střechy a zpracování cenové nabídky, dodávku a montáž příhradových vazníků na vaší stavbě.

Firma Izotom nabízí také další služby, a to v podobě vlastního zdroje pitné vody – realizaci pomocí vrtané studny, která ušetří nemalé finanční prostředky a ještě je bez chemických úprav. Firma nabízí další úsporu v podobě úniku tepla ze špatně izolovaných částí objektů, a to pomocí foukané izolace, která je v současné době optimálním řešením při úniku tepla.

Scroll to top