Mříže

Mříže slouží jako aktivní ochrana dveří nebo oken před nežádoucím vniknutím do objektu. Jsou velmi žádané u objektů v přízemí nebo prvních patrech.

Potřebujete vyrobit kvalitní mříže pro vaši firmu nebo váš dům? Zlobí vás nefunkční mříž? Chcete zabezpečit před případnou krádeží?

Firma Mříže Raab vyrábí všechny druhy mříží, jako jsou mříže pevné, klasické, kované, dveřní předěly, ale také samozřejmě ty pohyblivé, jako jsou nůžkové mříže a rolovací. Firma působí na trhu celou řadu let a nabízí dlouholeté zkušenosti. Při realizaci veškeré druhy mříží zaměří, navrhne, vyrobí, doveze a namontuje.

Nůžkové mříže

Mezi velmi oblíbené druhy mříží patří nůžkové mříže, které jsou oblíbené pro svou pevnost a subtilní vzhled velmi žádané. Mříže nejsou nakupovány, ale samozřejmě vyráběny a tím tak lze splnit veškeré požadavky zákazníků, i přesně podle vámi načrtnutých návrhů. Dále jsou v oblibě mříže okenní, které jsou spolehlivé proti zabezpečení před proniknutím do budovy. Jsou vhodné jako použití jak v přízemích, tak i vyšších patrech.

Mříže Raab vyrábí i repliky zničených kusů mříží, i netradiční mříže nebo ploty. Provádí i opravy starších typů rolovacích a nůžkových mříží. Firma se snaží vyjít plně vstříc svým zákazníkům 365 dní v roce. Veškeré mříže jsou vyráběny na zakázku. Reference a různé druhy mříží pro inspiraci si lze prohlédnout na stránkách firmy – www.mrize-raab.cz.

Scroll to top