Monitoring vozidel

Kontrola a správa vozového parku, to je dnes problematika, kterou řeší mnoho společností. Je přece důležité mít svá vozidla pod kontrolou a vědět přesně, kde se vaše vozidlo nachází a co s ním momentálně je. To skvěle pomůže například ve chvíli, kdy někdo vaše vozidlo odcizí. GPS monitoring tak ve skutečnosti pomůže vaše vozidlo najít, což mnozí majitelé oceňují. GPS zařízení však neslouží jen k monitorování v případě krádeže, dlouhodobě se podílí na snižování celkových nákladů, což jako majitel společnosti jistě oceníte.

Společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o. se zabývá již od roku 1999 dodávkami zařízení pro sledování a monitoring vozidel. Jednoznačným cílem a předmětem firmy je zajistit zákazníkům informace, díky nimž se mohou rychle orientovat a přijímat efektivní rozhodnutí. Takovým způsobem můžeme být nápomocni zejména v oborech, jako je logistika, spedice, doprava, distribuce apod. Využitím služeb lze optimálně snižovat náklady na provoz svých vozidel ve firmě a zajistit tak pro ně maximální a efektivní využití.

Díky GPS sledování se zvyšuje operativnost řízení pohybu vozidel na trasách a flexibilita při jejich využívání. Nemalý vliv má sledování vozidel i na omezení administrativy, zlepšení možností věnovat se skutečné činnosti firmy a zvyšování zisku. Stále požadovanějším opatřením je kontrola spotřeby nafty u jednotlivých vozidel. Pomocí technologie ORBtrack lze uspořit až 16% nákladů na pohonné hmoty.

 

 

Scroll to top