Elegantní zahradní lehátka – jednota stylu

Hlavní kritériem výběru – kompatibilita nábytku s vzhledem k domu a krajině lokality. Proto se doporučuje pozvat odborníky k navržení exteriéru. Můžete si sami zvolit ten správný zahradní nábytek, kde nebudou chybět jedinečná zahradní lehátka.  Při výběru bereme ohled na materiál, barvu fasády, prvky krajinného designu a venkovního nábytku. Hlavním materiálem pro zahradní nábytek zůstává přírodní materiál. Velmi oblíbená jsou proutěná zahradní lehátka, tropické dřeviny jako přírodní ratan či masivní dřeva. Jde také o vhodný materiál pro fasády obkladů s imitací přírodního dřeva. U cihlových budovách se dobře vyjímá kovový nábytek.

Plastová zahradní lehátka

Trh nabízí nádherná zahradní lehátka, je někdy těžké si z tak obrovské nabídky vybrat. Plastické modely jsou univerzální, mohou zdobit jakékoliv místo. Hlavním požadavkem je barevná kombinace se zbývajícími detaily. Také vypadají skvěle u bazénu, kde se nedoporučuje používat nábytek z přírodního dřeva i kov bude nepříjemný, pokud jej rozpálí slunce. Plast je populární materiál, proto je sortiment zahradního nábytku z něj rozsáhlý: všechny styly, styly, barvy. Designové firmy nabízejí i nábytek vyrobený v antické stylistice.

Plastová moderní zahradní lehátka mají řadu výhod:

  • levnost;
  • mobilita;
  • odolnost proti povětrnostním jevům;
  • nízké blednutí;
  • jednoduchost péče.

Plastová zahradní lehátka nevyžadují zvláštní údržbu, stačí je otřít vlhkým hadříkem nebo opláchnout proudem vody z hadice. Skládací modely navíc šetří místo, proto je o ně mimořádný zájem.  Plasty vyrobené podle nejnovější technologie se nebojí vlhkosti a chladu. V zimě ho můžete nechat pod baldachýnem nebo v chladné místnosti.

Zahradní plastový nábytek pro příměstskou oblast je jeden z nejlevnějších na moderním trhu. Stále více lidí preferuje tento materiál, protože je praktický, ekonomický a nenáročný v péči.

Jak vybrat zahradní lehátko!

 

 

 

 

 

Scroll to top