Čistička obilí

Dnešní moderní doba umožňuje zemědělcům využívat nejrůznější techniku pro usnadnění jejich práce. Proto i na čištění obilí a zrnin je možné využít služeb společnosti SJC – Schneider Jaquet & Cie. Jde specializovanou společnost zabývající se oblastí čištění a třídění obilí a zrnin. Společnost Schneider Jaquet & CIE společnost SIAGRA s.r.o. se specializuje na oblast čištění a třídění obilí a zrnin nejen ve své Francii, ale i po celém světě. Její technologie nacházejí uplatnění u farmářů, ale také v agroprůmyslu nebo v dřevozpracujícím průmyslu. Neustále se pracuje na vývoji nových řešení.

Firma nabízí vysoce výkonné čističky obilí a zrnin, které jsou zkonstruovány pro velké zatížení a celoroční provoz. Určené pro družstva, zemědělské podniky a výkupy, čemuž odpovídají také hodinové výkony od 50 do 400 tun za hodinu. Dále nabízí i farmářské čističky zrnin, které jsou naopak konstruovány pro použití s menším zatížením, především v období po sklizni a pro čištění vlastní produkce obilí a zrnin, čemuž také odpovídá jejich hodinový výkon od 2 do 50 tun za hodinu.

SJC Vám poskytuje kompletní prodejní i poprodejní služby, a to včetně dodání, montáže a spuštění stroje a proškolení pracovníků obsluhy. Součástí dodávky jsou i originální náhradní díly a pozáruční odborný servis. Kontaktujte české zastoupení společnosti u firmy SIAGRA s.r.o., kde se můžete odborně poradit o  jakémkoliv problému.

 

 

Scroll to top